Má matka na rodičovskej dovolenke šancu získať pôžičku vo výške 400 eur?

Zodpovedané
6. jún 2023

Dobrý deň,

mám 38 rokov, som slobodná matka na rodičovskej dovolenke. Poberám výživné na 2 deti v sume 120 eur a 90 eur + 30 eur ročné zúčtovanie. Chcela by som si požičať peniaze, ale nemám čím ručiť.

Chcela som iba malú sumu cca 400 eur na poplatenie vecí a nákupu potravín. Moja výška príjmu rodičovského príspevku je 301 + 120 rodinné prídavky.

Kde mám šancu získať požičku?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ, na požiadanie úveru potrebujete mať hlavný príjem (TPP, SZČO, s.r.o).

Možno Vám budú vedieť takú menšiu sumu poskytnúť niektoré nebankovky. S nimi však veľa skúseností nemám, keďže tam nikdy nič neodporúčam riešiť.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk