Aké vitamíny mi odporúčate na podporu otehotnenia, keď mám iba jeden vajcovod?

Zodpovedané
17. aug 2021

Dobrý deň,

mám 24 rokov a raz som bola tehotná, ale potratila som. Mám jeden vajcovod.

Aké vitamíny mi odporúčate na podporu otehotnenia?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete si pomôcť gélmi na podporu počatia Gynella Natal Ferti Gel, prípadne vaginálnymi čapíkmi MYOovunelle. Vytvárajú optimálne podmienky pre podporu oplodnenia vajíčka, uľahčujú migráciu spermií k vajíčku a zvyšujú pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva. Zavádzajú sa do pošvy počas periovulačného obdobia, t.j. od 11. do 16. dňa pri pravidelnom 28 dňovom cykle.

Doporučiť Vám tiež môžem doplnky výživy pre páry plánujúce tehotenstvo Inofolic pre ženu a Folandrol pre muža.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník