Ako riešiť mrle v tehotenstve?

Zodpovedané
8. nov 2022

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na mrle v tehotenstve. Synovi som našla v stolici mrle, čo sme hneď vyriešili s doktorom liekmi Vermox. Užili ich aj zvyšný členovia rodiny, len mne gynekológ povedal, že ich užiť nemám a mám zvýšiť príjem cesnaku, že radšej prírodne sa chrániť. No žiaľ, to nepomohlo. Teraz som v 31. týždni a našla som si ich už aj ja.

Čo mám teraz robiť?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

vyhľadajte infektológa. Doporučí Vám potrebnú terapiu, ktorú absolvovať môžete.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník