Ako zvýšiť šance na úspešné KET?

Zodpovedané
24. nov 2021

Dobrý deň,

čaká ma KET. V mojom reprodukčnom centre ponúkajú aj Embryoglue a Asistovaný Hatching. Chceme Embryoglue. Rozmýšľam aj nad Hatchingom, len sa aj obavám, aby sa neporušilo embryo. Chcem zvýšiť šancu ako je to len možné.

Odporučili by ste mi Hatching?

Beriem Femibion a začala som aj Estrofem podľa doporučenia lekára.

Môžem ešte niečo brať?

Čo môžem robiť, aby som zvýšila šance?

Mala som jeden úspešný ET pred 5 rokmi. A minulý rok neúspešný KET.

Ďakujem

Dobrý deň,

embryoglue určite doporučujem. A čo sa týka asistovaného hatchingu, to sa ešte uvidí, či to Vaše embryo nezvládne samo.

Mali by Vás priebežne informovať, že ako sa embryá vyvíjajú. Pokiaľ by blastocysta "nehatchovala", tak je vhodné jej dopomôcť. Takže doporučujem obe možnosti.

Následne psychický kľud a pozitívne myslenie.

Držím veľmi palce!

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník