Akú liečbu navrhujete pri vulvovaginitíde?

Zodpovedané
13. apr 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Rada by som doplnila, že diskomfort a žltý výtok boli prítomné a neznesiteľné už aj pred všetkou tou liečbou. Výtok je žltozelený a veľmi hustý. Doktorka uznala, že nevyzerá v poriadku.

Akú liečbu navrhujete?

Keď to nechám tak, tak si myslím, že zostanem sterilná.

Ďakujem

Dobrý deň,

zopakovať všetky možné kultivácie a odbery za účelom vylúčenia infekčnej príčiny. Po vyčerpaní možností konzervatívnej liečby je tu ešte možnosť konizácie krčka maternice.

Poraďte sa so svojim gynekológom.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník