Aký je Váš názor na kvapky Gynex?

Zodpovedané
6. dec 2021

Dobrý deň,

už 7 mesiacov sa snažíme splodiť dieťa. Mám nepravidelnú menštruáciu a zvýšené hlavne mužské hormóny". Celých 7 mesiacov beriem Inofolic premium. Muž berie mesiac Florandol a stále nič. Na internete som našla kvapky Gynex. Môj gynekológ nemá v obľube tieto bylinné kvapky.

Aký je Váš názor na kvapky Gynex?

Skúsila som 2 mesiace brať aj alchemilkové kvapky, ale tie som už vysadila.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

za pokus nič nedáte. Ide o preparát na bylinnej báze, preto Vám efekt nikto nezaručí. Niektoré ženy si kvapky pochvaľujú.

Pokiaľ máte menej ako 35 rokov, môžete sa kľudne pokúšať o spontánne počatie naďalej. Doporučuje sa mať nechránený pohlavný styk 2-3x týždenne v rámci celého cyklu. Väčšina zdravých párov otehotnie do jedného roka. Pokiaľ by sa do roka nepodarilo, bolo by vhodné zvážiť aktívny manažment cestou ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník