Gynex kvapky

27. feb 2024

Ahojte potrebovala by som poradiť, tento mesiac som prvý krát začala brať gynex kvapky 2 krát denne po 7 kvapiek na úpravu menzesu beriem ich druhý týždeň a momentálne som spozorovala, že sa mi dosť vychádzal chrbát. Neviem či je to teda kvapkami, alebo sa nejako menia hormóny (hormonalny profil som ale u gynekológa mesiac dozadu, ešte pred bránim kvapiek mala úplne v poriadku), viete mi prosím poradiť nakoľko všade je písané, že nemá nežiaduce účinky? Vám tieto kvapky pomohli? Pijem aj alchemilku. Ďakujem za každú odpoveď

mmirka02
27. feb 2024

Gynex som skúšala ,ale toto sa mi nestalo . Alchemilku odporúčam a aj rebríček vďaka nim sa mi cyklus upravil ale nie na dlho,lebo po pár mesiacoch som otehotnela...a to sa nám predtým pár rokov nedarilo .

autor
27. feb 2024

@mmirka02 a gynex si už potom nauzivala a píla si len tu alchemilku? Ja premýšľam, či nemám tie kvapky radšej prerušiť a užívať len tu alchemilku alebo neviem, či je to v poriadku že sa precistim a bude to zase ok vôbec neviem, preto aj píšem sem, aby som vedela, či s tým má tiež niekto skúsenosť

mmirka02
27. feb 2024

Ja som gynex užívala len chvíľu a nemalo to na mňa žiadny účinok,tak som ich vysadila .. tebe môžu pomôcť. Skús sa poradiť s gynekologičku ja som mala dlhodobý problém a veľa liekov som vyskúšala . A pravidelný cyklus som mala iba pri duphastone ako som vysadila tak zas nič ..

mmirka02
27. feb 2024

A ako piješ alchemilku? Treba aj 2 krát denne piť a najlepšie sušenú. Nám rastie na záhrade tak som mala domácu 😁

autor
27. feb 2024

@mmirka02 mňa skôr trápi ten vyhadzany chrbát taký som ešte nemala bodka na bodke ako nejaká pubertiacka 😁🫣 preto aj zvažujem či je dobré, že ich užívam, alebo to mám radšej vzdať

autor
27. feb 2024

@mmirka02 pijem ju dva krát do dňa ráno a večer ale viem, že sa má piť len dva týždne do ovulácie a potom už nie až do menzes ak som správne čítala a ty si ju užívala celý mesiac a upravilo sa to?

mmirka02
27. feb 2024

Nie ja som pila cca 10 dni pred očakávanou menštruáciou a dúfala ,že príde ... Mne bez liekov aj pol roka neprišla .. keď som mala lieky vysadené skúšala som takto prírodné . Pár krát prišla a potom zas nič ..a to som už bola tehotná

autor
27. feb 2024

@mmirka02 a prečo si prestala užívať kvapky gynex ak sa môžem opýtať? Jaj ja som myslela, že tá alchemilka sa pije od prvého dňa menzes po ovuláciu nevedela som, že na úpravu menzesu sa pije pred menzesom

mmirka02
27. feb 2024

Prestala som brat gynex ,lebo mi nijako nepomohol a možno aj preto nepomohol, lebo som ho krátko užívala .. nič nezaberie hneď teraz som si toho už vedomá a keby som išla znova do gynexu tak by som ho dlhšie brala ..Ja neviem aký máš ty problém a ako ho máš užívať ja som nemala ovulaciu tak som alchemilku nemohla piť 2 týždne pred ..... Ja som mala iný problém ako ty a na každý problém sa pije inak ...

surama
27. feb 2024

Brala som ho, ale zacala som brat len 3kvapky na den. Ked som ich zacala tolerovat, tak som brala 4, potom 5 atd az som dosla na 7 kvapiek za den, a to sa mi uz cyklus pekne upravil. Potom som uz prestala brat, kedze vsetko bolo ok. Zda sa mi, ze ty si ich zacala brat od zaciatku vela.

vladi4444
28. feb 2024

Ahoj, ešte by som vydržala. Aj v pribalovom letáku píšu, že na začiatku je typicke zhoršenie (telo by sa malo "čistiť), prip skus znížiť dávku. 🙂