Môžem v 11. týždni začať užívať Femibion 2?

Zodpovedané
6. sep 2021

Dobrý deň,

som v 11t (10+5 presne) a došiel mi Femibion 1.

Môžem už teraz začať užívať Femibion 2, ktorý sa odporúča až od 13. týždňa?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím, že by nemal byť problém ak začnete užívať Femibion 2 už teraz.

Ja osobne by som si však ešte zakúpila jedno balenie Femibion 1, ktoré by som doužívala a následne začala s Femibion 2. Ich zloženie je prispôsobené potrebám v danom týždni a už napríklad dôležitých folátov (kys.listová+metafolín) je o polovicu menej ako vo Femibion 2. A naopak - iné výživové doplnky sú obsiahnuté vo vyššom množstve.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník