Môžem doužívať Femibion 1 a s užívaním Femibion 2 začať okolo 17. týždňa?

Zodpovedané
29. jan 2022

Dobrý deň,

moje tehotenstvo bolo potvrdené až v 9. týždni, tak som tehotenské vitamíny začala užívať až neskôr. Momentálne som v 12. týždni a doma mám ešte Femibion 1 na 4 týždne.

Môžem doužívať Femibion 1 a s užívaním Femibion 2 začať okolo 17. týždňa?

Ďakujem

Dobrý deň,

samozrejme, pokojne doužívajte Femibion 1.

Rozdiely v nich sú malé. Femibion 1 obsahuje viac kyseliny listovej. Femibion 2 obsahuje naviac horčík.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut