Posunula sa mi ovulácia?

Zodpovedané
17. dec 2022

Dobrý deň,

11. 11. 22 som spontánne potratila. Dr. povedal, že krvácanie bola normálna menštruácia a keby si nespravím tehu. test, ani by som nevedela, že som bola tehotná. V nedeľu 11. 12. som mala dostať menzes, menzes do dnešného dňa neprišiel, tehu. test je negatívny. Od 9. 12. mám pobolievanie pŕs, podbruška (nie pravidelne, len občas), zospodu som ako keby spuchnutá. 3. 12. som mala veľa priesvitného naťahovacie hlienu. Ale taký istý hlien som mala aj 27. 11., kedy som mala mať ovuláciu.

Je možné, že som tehotná, len test vyšiel zatiaľ negatívne, alebo sa mi posunula ovulácia a menzes len príde?

Ďakujem.

Dobrý deň,

jedna aj druhá možnosť prichádza do úvahy. Zopakujte si ešte tehotenský test o dva dni.

Ak by bol negatívny a menzes by meškal viac ako 14 dní, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník