Prečo krvácam po Macmirore?

Zodpovedané
5. nov 2022

Dobrý deň,

včera som bola na preventívnej prehliadke a dr. mi zistil nejaký výrok, tak mi predpísal Macmiror vaginálne. Včera večer som zobrala 1. tabletku a dnes z rána len taký žltý výtok (asi z tablety) ale celý deň mám krvavý výtok. Som tak 18. deň cyklu.

Prečo krvácam?

Je to v poriadku?

Znepokojuje ma to.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

ak Vás nič neštípe, nepociťujete diskomfort po aplikácii liečiva, tak pokračujte v jeho užívaní. Je možné, že ide iba o špinenie v dôsledku oneskorenej ovulácie.

Ak by ste mali akékoľvek iné ťažkosti, prestaňte liečivo užívať a vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník