Som v 37. týždni a som hospitalizovaná. Aký je záver z vyšetrenia?

Zodpovedané
22. feb 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Večer som skončila na pohotovosti s bolesťami krížov a tvrdnutím bruška. Lekár mi povedal, že ešte nerodím. Som zatvorená, ale že sú tam kontrakcie prítomné.

Aký je môj nález?

Je všetko v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

úvod CTG záznamu nie je ideálny, pravdepodobne dieťatko spinkalo. Následne je záznam v poriadku. Maternica bola dráždivá. Nejde ešte o poriadne kontrakcie.

Riaďte sa doporučeniami ošetrujúceho lekára.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník