Ukázalo by sono hrčky v prsníku?

Zodpovedané
3. jan 2022

Dobrý deň,

mám 27 rokov a už dávnejšie som si našla hrčku v prsníku. Je bolestivá počas menštruácie a po menštruácii sa mi zmenší. Nikdy nezmizne. Bola som u gynekológa a podľa sona všetko v poriadku.

Gynekológ mi povedal, že mám hrčky. Vraj sú to len zväčšené žľazy a nemám sa ničoho báť.

Je možné, že by sono hrčku neukázalo?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

sono pravdepodobne niečo ukázalo, keďže Vám gynekológ povedal, že máte hrčky. Nález som však nevidela, preto sa bližšie vyjadriť neviem.

Realizujte si naďalej samovyšetrenie prsníkov. Pokiaľ sa nález zväčší, prípadne by sa Vám čokoľvek nepozdávalo, vyhľadajte bezodkladne svojho gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník