Ukončila som 7. týždeň a nie je vidno plod a ani srdiečko. Je šanca, že sa ešte srdiečko objaví?

Zodpovedané
8. nov 2021

Dobrý deň,

5. októbra som mala vklad 5 dňovej blastocysty. 18. októbra som bola na krvi na hCG a hodnota bola 250. O tri dni som išla na kontrolný odber a hCG bolo 725.

28. októbra som išla na sono a bolo vidieť gestačný vak a žlté teliesko. Doktor hovoril, že sa to vyvíja a na kontrolu mám prísť o 3 týždne. Dnes som bola na kontrole v CAR (ešte pri vklade sme sa dohodli, že pôjdem na sono aj k nim). Som v 7tt+1 deň a nebolo vidieť ani plod a ani srdiečko. Vidno bol len gestačný vak so žltým telieskom. O týždeň mám ísť na kontrolu.

Je šanca, že sa ešte objaví srdiečko?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi ma to mrzí, ale pravdepodobne to už dobré nebude.
Určite však ešte absolvujte kontrolu o týždeň.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník