Aká je šanca, že sa ešte objaví akcia srdca?

Zodpovedané
25. dec 2022

Dobrý deň,

podľa poslednej menštruácie som 8+2 tt, avšak doktor na sone videl plod ale bez akcie ❤️ (myslím, že hovoril, že plod má 5 mm, no nie som si istá). V 6+1 tt bolo vidieť len prázdny gestačny vak. Doktor nám dal poslednú šancu na sone o týždeň, uvidíme čo bude.

Viem, že to nevyzerá byť ružové ale aká je šanca, že sa tam akcia srdiečka objaví?

Môže nastať aj takýto prípad?

Ďakujem.

Dobrý deň,

pokiaľ celkovo gestačný vak aj plod zaostáva dva týždne a teda k oplodneniu došlo neskôr, tak ešte šanca, že bude akcia srdiečka o týždeň tam je.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník