Aké adaptéry k autosedačke Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size na kočík Cybex Talos S Lux?

Zodpovedané
11. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom adaptérov.

Aký adaptér zaobstarať k sedačke Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size, aby pasovala na podvozok Cybex Talos S Lux?

V tých adaptéroch sa vôbec nevyznám.

Ďakujem

Ahoj,

tento novší model vajíčka by mal byť kompatibilný s adaptérmi typu Maxi-Cosi (pozri obrázok). Staršie modely vajíčok Britax Römer pasovať nebudú.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia