Aké sú plusy a mínusy kočíkov Joie Aeria a Joie Finiti?

Zodpovedané
5. máj 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Joie Aeria a Joie Finiti.

Aké sú plusy a mínusy týchto kočíkov?

Ďakujem

Ahoj,

jedná sa o veľmi podobné modely.

Joie Aeria má výhodu v tom, že si môžeš športové sedenie výškovo nastaviť (4 úrovne), ale oproti Joie Finiti je o skoro pol kg ťažší. Ďalší rozdiel je zloženie spolu s konštrukciou. Zatiaľ čo pri Aeria musíš mať sedačku v smere, pri Finiti ju môžeš mať v oboch smeroch a zvládneš to jednou rukou. Rozmery po zložení sú veľmi podobné, ale o niečo málo je skladnejšie Finiti.

Medzi ďalšie výhody patrí nastaviteľná rukoväť, kompaktné zloženie, kvalitné kolesá, výhodná cena, predĺžená strieška s odvetrávaním, 22 kg nosnosť sedačky, ktorá sa dá napolohovať do takmer úplného ľahu. Ďalej poteší aj veľmi priestrannou hlbokou vaničkou XL Ramble, nákupným košíkom s nosnosťou až 4,5 kg a veľmi praktické sú aj 5 bodové pásy, ktoré majú magnetické zapínanie.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia