Ako zistím, či moja vanička pasuje na Cybex Priam 3 alebo na Cybex Priam 4?

Zodpovedané
19. júl 2022

Ahoj,

mám vaničku Cybex Priam 2018.

Ako zistím, či pasuje na Cybex Priam 3 alebo na Cybex Priam 4?

Ďakujem

Ahoj,

všetky hlboké vaničky, aj tie staršie sú kompatibilné so všetkými podvozkami. Len u nového Cybex Priam 4 nebudú staršie vaničky uchytené na výškových adaptéroch, ktoré sú súčasťou nového modelu. Budú položené nižšie (rovnako ako u Cybex Priam 3).

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia