Aký cestovný športový kočík odporúčaš?

Zodpovedané
11. jún 2022

Ahoj,

hľadám cestovný/ športový kočík. Nič náročné ani cenovo. Hlavne nech poslúži a nerozpadne sa po ceste. Budem ho mať v aute na občasné vyloženie do mesta, aby som nemusela nakladať a vykladat ten náš. Máme ABC Design Salsa 4 Air.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

medzi cenovo dostupné kočíky patrí napríklad Petite&Mars Up, ale nevýhodou je kratšia chrbtová opierka.

Ak by si chcela do kočíka investovať o trochu viac, tak odporúčam aj Babystyle Hybrid Ezy Fold, Baby Jogger City Tour 2 i Inglesina Quid2 alebo Abc Design Ping Two.

Všetky modely je možné napolohovať do úplného ľahu aj s opierkou nôh, majú predlžovaciu striešku a zároveň sú veľmi kompaktné a zaberú minimum miesta v kufri auta.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia