Aký je rozdiel medzi Bugaboo Fox a Bugaboo Fox 2?

Zodpovedané
2. apr 2022

Ahoj,

chcela by som kúpiť bazárový kočík Bugaboo Fox.

Je veľký rozdiel vo verzii Bugaboo Fox a Bugaboo Fox 2?

Našla som iba informáciu, že inováciou prešla konštrukcia (kolesá, skladanie) a poťahy?

Je Bugaboo Fox 2 viac skladný a lepšie odpružený ako jednotka?

Kočík chcem hlavne do mesta, obchodov atď. Do terénu máme trojkolesový kočík.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

rozdiel je v tlačidlách na skladanie. Vďaka tomu sa Bugaboo Fox 2 skladá ľahšie. Konštrukcia je inak úplne rovnaká.

Ďalšou premenou prešli poťahy a striešky – nový materiál a farby. Pri strieške navyše pribudlo aj sieťované okienko pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.

Pri hlbokej vaničke sú novo integrované vonkajšie vrecká a pri športiaku prešlo zmenou madlo. To je teraz celoplastové a tlačidlá majú inú pozíciu (zjednotenie s ostatnými modelmi). Ďalej sa zmenil tvar sklopnej páčky, aby išla lepšie uchopiť a tým aj ľahšie používať.

Kolesá by mali byť o niečo málo ľahšie, čo môže spôsobiť lepšie ovládanie kočíka. Ale inak sú kočíky rovnaké. Kvôli následnému predaju je lepšie kupovať vždy novší model, ale ak sa Ti podarí výhodná kúpa Bugaboo Fox, tak by som do neho bez obáv išla.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia