Aký je rozdiel medzi kočíkom ABC Design Salsa 4 a ABC Design Viper 4 2017?

Zodpovedané
22. jún 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík ABC Design Salsa 4 a ABC Design Viper 4 2017.

Ktorý je lepší?

Ktorý z nich by si si kúpila ty?

Aké sú medzi nimi rozdiely?

Chcem, aby bola hlavne športová časť priestranná. Stokke Trailz Classic a Jane Crosswalk sú velmi maličké.

Ďakujem

Ahoj,

ja som rozhodne pre ABC Design Salsa 4. Tento model má však penové kolesá, takže je vhodný skôr do mesta a nenáročný povrch.

Pokiaľ budeš vyrážať do terénu, tak odporúčam verziu s nafukovacími kolesami, a to Abc Design Salsa 4 Air. Ide o ľahší a skladnejší model oproti Viper. Navyše má aj o dosť priestrannejšiu športovú časť s vyššou nosnosťou. Sama som mala tento kočík vo výbere u najmladšieho syna a veľmi rada ho odporúčam. Hmotnosť má 14,5 kg a veľmi dobre sa s ním manipuluje, ovládanie zvládneš jednou rukou.

ABC Design Viper 4 2017 je viac terénnejší kočík. Hmotnosť má skoro 16,5 kg a je to na ňom poznať, predovšetkým na ovládateľnosti kočíka. Je ťažšia.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia