Aký kočík do ťažkého terénu?

Zodpovedané
19. sep 2021

Ahoj,

hľadám kočík na náročný terén - skaly, štrk, výmole. Chcem, aby bol zároveň aj na sneh, keďže sa bude využívať cca od decembra v snehom obdarenej oblasti.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš aj iné vlastnosti ako vek dieťaťa, ktoré sú pri výbere kočíka, aj keď do náročného terénu potrebné.

No jednoznačne ma ako prvý napadol Bugaboo Buffalo, ktorý sa nezľakne žiadneho ťažšieho terénu.

Bugaboo Buffalo

Potom by som nemala zabudnúť na Thule Urban Glide 2, ktorý je pre horský terén ako stvorený.

Thule Urban Glide 2

A ako posledný určite Stokke Trailz Terrain. Tento model už nájdeš iba v bazároch, pretože jeho predaj sa bohužiaľ už ukončil. Aj keď je to veľká škoda.

Stokke Trailz Terrain

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally