Aký kočík pre novembrové dieťa a vysokých rodičov?

Zodpovedané
5. aug 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre novembrové dieťa. Sme vysokí rodičia - 170 a 180 cm.

Páči sa mi značka Moon a hľadám dvojkombináciu do 600 eur. Kočík budeme využívať v meste, možno aj v teréne - nie v nejakom šialenom. Výťah máme nový a veľký. Ide mi o to, že dieťa bude novembrové a vanička by asi mala byť väčšia kvôli fusaku. Máme Renault Clio s malým kufrom.

Každopádne som chcela siahnuť po Moon ReSea S, ale tu som našla odpoveď, že nie je pre vysokých ľudí.

Vieš mi niečo poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

je pravda, že Moon ReSea S má nižšie na konštrukcií umiestnenú hlbokú vaničku a aj športové sedadlo. Takže by si sa často ohýbala a môže Ťa bolieť chrbát. Ale ak túto chybičku prehliadneš, tak je vhodným kandidátom. Ja sa vždy snažím odporučiť čo najlepšiu voľbu modelu.

Oproti nemu kolega Moon Relaxx Edition má vyššiu teleskopickú rodičovskú rukoväť. Dá sa nastaviť vo výške od 98 do 111 cm. Hlboká vanička má vnútorné rozmery 80 x 31 cm a právom patrí k najväčším na trhu. A tiež je prepracovanejšia. Je to nielen vďaka zabudovaným ventilačným a panoramatickým oknám, ale navyše má exkluzívny priedušný matrac PREMIUM od značky Träumeland. Ten so zvislými vetracími kanálikmi v kombinácii s vodorovnými vetracími kanálikmi, ktoré sú umiestnené na jej dne poskytuje zdravú klimatizáciu, prívod a cirkuláciu kyslíka. Navyše teraz je možnosť ho kúpiť v skvelých akciách.

Je pravdou, že často odpovedám na podobné otázky. Moon modely sú veľmi populárne. Jednu z mojich odpovedí Ti pripájam, pretože by Ťa mohla inšpirovať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally