Aký športiak na hrozné chodníky - Kinderkraft Grande 2020, Kinderkraft Cruiser, Petite&Mars Easy?

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahoj,

rozhodujem sa medzi týmito športovými kočíkmi a neviem sa rozhodnúť. Bývane v meste, no naše chodníky sú otras, plus chodíme na dedinu, takže aby aj tie chodníky zvládol. Kinderkraft Grande 2020, Kinderkraft Cruiser 2020 a Petite&Mars Easy - Dusty 2019. Ďakujem za každú pomoc pri výbere kočíka - prečo áno a prečo nie.

Ahoj,

čo sa ozaj hrozných chodníkov a dedinských ciest týka, medzi Kinderkraft Grande LX a Kinderkraft Cruiser by som Cruiser, kvôli typu konštrukcie a kolies by som ja osobne jednoznačne Cruiser vylúčila. Grande je v tomto schopnejší model, aj keď ho stále neber ako terénny - kvôli veľkosti predných kolies.

Kinderkraft Grande LX

Kinderkraft Cruiser

Petite&Mars Easy, najmä ak by si si ho kúpila s nafukovačkami ( Easy Air), bude voľbou dobrou (v rámci možností). Ak nie, Grande 2020 by bol lepší. Easy, podobne ako Cruiser, má totiž takú základnú konštrukciu a nemá guličkové ložiská - je to len taká nenáročná voľba, nie moc na terén. Nafukovacie pneumatiky tomu však môžu pomôcť.

Petite&Mars Easy

Petite&Mars Easy Air

Ešte odporučím Lionelo Annet Tour, čo má všetky kolesá veľké, a tak je na nerovnosti vhodný asi najviac. Jedná sa však o lacnejší model, tak netreba mať na prevedenie privysoké požiadavky.

Lionelo Annet Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli