Je pre 20-mesačného syna lepší na dovolenku kočík Kinderkraft Grande 2019 alebo Petite&Mars Sport Easy 2020?

Zodpovedané
22. jún 2022

Ahoj,

s 20-mesačným synom ideme na dovolenku do Chorvátska. Momentálne váži 11 kg. Náš športový kočík je dosť ťažky a zaberá veľa miesta v kufri. Hľadáme lacnú alternatívu aj pre spánok na pláži.

V užšom výbere mám Kinderkraft Grande 2019 a Petite&Mars Sport Easy 2020.

Ktorý je lepší?

Máš aj iné nápady?

Ďakujem

Ahoj,

z týchto dvoch by som viac odporúčala Kinderkraft Grande z dôvodu priestrannejšieho sedenia a aj dlhšej ložnej plochy. Pre dieťa bude tak viac pohodlný pri spánku. Modely do roku 2019 majú penové kolesá, ktoré sú menej odolné. Od roku 2020 majú modely zadné kolesá gumové. Tie odporúčam viac, ale je tam už cenový rozdiel.

Ešte by som zvážila možnosť bazárového Babystyle Oyster Zero, ktorý má ešte väčšie rozmery sedenia. Je ľahší a skladnejší. Má vyššiu nosnosť, takže vydrží dlhšie. Využitie by tak našiel aj neskôr mimo dovolenky.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia