Aký športový kočík je vhodný pre vysoké 18 mesačné dieťa?

Zodpovedané
5. aug 2021

Ahoj,

hľadám kočík pre vysoké 18 mesačné dieťa, ktoré meria 90 cm a váži 12 kg. Teraz máme Kinderkraft All Road, no na výšku bude už synovi malý. Hlavou sa dotýka striešky.

Moje kritériá:

  • cena max. 200 - 250€,
  • jazda v oboch smeroch,
  • do cca 20 kg,
  • musí zvládnuť mierny terén,
  • predĺžená strieška.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

fúúú...nájsť vhodný otočný kočík s takými parametrami a za nízku cenu je fakt náročné.
Za najdôležitejšie kritérium som zvolila výšku syna, aby mal v kočíku pohodlie.

Skús si pozrieť Easywalker Mosey+, ktorý by bol najvhodnejší pri miernom prekročení nákupnej ceny.

Easywalker Mosey+

A potom sa pozri Baby Jogger City Versa GT a Baby Jogger City Premier. Sú to už síce iba bazárové modely kočíkov, pretože ich predaj sa skončil, no pre pohodlie syna určite stoja za zváženie.

Baby Jogger City Versa GT

Baby Jogger City Premier

Ja na tvojom mieste by som ustúpila pre pohodlie dieťaťa s funkcie jazdy v oboch smeroch, dostala by si oveľa väčší priestor na výber.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally