Aký športový kočík pre 6 mesačné dieťa?

Zodpovedané
13. máj 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý zvládne aj horšie chodníky, mierny teren, otočný aj proti smeru jazdy. Musí byť vhodný pre 6 mesačné dieťa, 65 cm, 7 kg, pasovať aj do lietadla.

Máme Easywalker Harvey2, no sme na vážkach, či nekúpiť nekorýtkový, pokým dieťa nesedí. Nemáme záujem o golfáč.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

medzi kompaktné, cestovné a otočné kočíky patria napríklad Cybex Eezy S-Twist+², ale nevýhodou je užšie sedenie, takže je vhodný skôr pre menšie deti.

Podobným typom je napríklad Cybex Mios 3, Cybex Melio, Easywalker Charley alebo Hauck Colibri.

Medzi ľahšie otočné kočíky, ktoré prejdú aj ľahší nerovný terén patrí Moon Resea Sport, [[/kocikopedia/joie-versatrax/|Joie Versatrax] ] alebo Cybex Balios S Lux.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia