Aký športový kočík pre 5-mesačné bábo?

Zodpovedané
17. jún 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 5-mesačné bábo.

Požiadavky:

  • dá sa dať do úplného ľahu (nie cestovný),
  • dá sa ľahko zložiť ideálne 1 rukou,
  • alebo aspoň nech sa skladá spolu - nie sedacia časť a podvozok zvlášť.

Aký kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

chýbajú mi od Teba informácie ohľadom terénu, kam budeš najčastejšie vyrážať na prechádzky a či chceš kočík s obojsmerným sedením, alebo postačí sedenie v smere jazdy. Bez týchto informácií sa mi bude ťažšie radiť.

Z otočných odporúčam napríklad Moon Resea Sport. Jedná sa o ľahký model, ktorý je skladný a zvládne aj ľahší terén. Oceníš uňho dostupnú cenu a moderný dizajn.

Ďalej odporúčam aj Cybex Balios S Lux, Joolz Hub+ a * *Britax Strider M**.

Modely s neotočným sedením bývajú ešte viac kompaktnejšie a vo výsledku aj priestrannejšie pre dieťa. Môže to byť napríklad ľahký Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, ktorý je u mamičiek veľmi obľúbený. Dá sa zakúpiť vo verzii Sport, teda s nafukovacími kolesami, ktoré jeho cestovné vlastnosti o dosť zlepšujú.

Podobným typom je potom aj Petite&Mars Street+, ktorý sa dá tiež zakúpiť s nafukovacími kolesami vo verzii Air.

Ľahší model je Petite&Mars Royal, či ešte kompaktnejší Inglesina Maior a Cybex Eezy S+².

Ak som sa Ti netrafila do vkusu, tak budem rada, keď mi napíšeš znova všetky Tvoje požiadavky a presný cenový rozpočet (alebo či zvažuješ aj bazárový model). 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia