Bude príslušenstvo z Britax Smile 3 pasovať na športový kočík Britax Strider M?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

chcela by som kúpiť športový kočík Britax Strider M, ale aj so všetkým príslušenstvom - nánožník, sieťka proti hmyzu a pláštenka. Tieto veci však na Strider M neviem nájsť. Majú len na Britax Smile III.

Budú pasovať na Britax Strider M?

Ďakujem

Ahoj,

áno, prevažná časť príslušenstva (nánožník, moskytiéra) od modelu Britax Smile III pasuje na Britax Strider M. Pláštenka sa dá zakúpiť originál priamo na model Strider M.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia