Dá sa dokúpiť a vymeniť strieška a poťah na Quinny Buzz Xtra 4 2016?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

chcela by som vymeniť striešku a poťah na kočíku.

Dá sa dokúpiť a vymeniť strieška a poťah na Quinny Buzz Xtra 4 2016?

Ďakujem

Ahoj,

určite skús osloviť priamo predajcov (e-shopy) Quinny Buzz Xtra 4. Hlavne tých väčších, ktorí ponúkajú aj opravu kočíkov a náhradné diely na svojich stránkach.

Quinny Buzz Xtra 4

Takýto predajca ti vie zohnať aj náhradné diely v podobe striešky a poťahu.

Priamo na ich hlavných stránkach takéto maličkosti uvedené určite nebudú. Skôr sa vyžiadavajú na objednávku.

Takže sa nenechaj odradiť ak ich nenájdeš na ich hlavných stránkach. Dopytuj sa po nich mailom alebo okienkom, ktoré vie vyskočiť pre rýchlu komunikáciu.

Ja to tiež tak robím 🙂

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally