Quinny Zapp Xtra - dajú sa umelé kolieska vymeniť ze lepšie/väčšie?

Zodpovedané
21. máj 2019

Dobrý deň,

uvažujem nad kúpou kočíka Quinny Zapp Xtra. Len mi vadí, že sú tam umelé kolieska. Dajú sa dajme tomu vymeniť za iné, väčšie nafukovacie, poprípade gumené?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

na Quinny Zapp Xtra sa nedajú pridať nijaké iné kolieska ako tie, čo má pôvodné. Je to vyslovene tvrdší mestský kočík najlepší do auta, na nákupy a pod. Ešte by som varovala aj pred tým, že je pomerne nízky, nič moc pre vyšších rodičov. Pozitívami je ale ľahučké ovládanie a úsporné skladanie, výhodné práve na krátke presuny, do obchodných centier a tak podobne (na to je aj určený).

Quinny Zapp Xtra

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli