Dá sa kúpiť skejt ku kočíku Inglesina Magnum?

Zodpovedané
20. jún 2022

Ahoj,

doma mám kočík Inglesina Magnum, ktorý mi vyhovuje po všetkých stránkach.

Dá sa k nemu zohnať skejt pre súrodenca?

Podvozok máme 4 neotočné nafukovacie kolesá, brzda typu stlač zdvihni a odkladací priestor je úplne obyčajná mriežka ako keby. Zdá sa mi, že sa to volá podvozok ergo bike.

Ďakujem

Ahoj,

áno, potrebuješ k nemu univerzálne skejty, ​​ktoré majú nastaviteľné ramená do rôznych dĺžok a uhlov, aby čo najmenej obmedzovali brzdu.

Konkrétne odporúčam Zopa Segboard a Lascal Buggy Board. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi).

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia