Dajú sa kúpiť predné kolieska na EasyGo Optimo Air?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

mám kočík EasyGo Optimo Air a predné kolieska sa mi zasekávajú pri kolísaní dopredu dozadu. Plus ako keby tá otočná hlavica sa zasekne.

Dajú sa kúpiť nové kolesá?

Ako inak je to možné riešiť?

Ďakujem

Ahoj,

skúsila by som kolesá zarobiť, vyčistiť a premazať olejom (WD 40). Pokiaľ to nepomôže a kočík je stále v záruke, tak to riešiť reklamáciou.

Všetko náhradné príslušenstvo, teda aj vrátane kolies sa rieši cez oficiálneho distribútora/servis, prípadne cez obchod, kde túto značku kočíkov predávajú.

Držím palce nech sa podarí! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia