Druhý kočík ku nespratnému kombinovanému Bugaboo Cam, pohodlný, spratný, ovládateľný, nie pridrahý

Zodpovedané
2. nov 2020

Ahoj Eli,

Potrebujem poradiť. Mám kočík po synovi. Bugaboo Cameleon 3. Je v perfektnom stave, syn moc kočíkový nebol... vozil sa skôr až väčší okolo 2,5 roka. Nie je zlý, ale je nespratný. Zaberie cely kufor auta.

Presťahovala som sa do bytu v centre mesta na vyvýšenom prízemí... čakáme májovča. Na začiatok bude Bugaboo dobrý, ale potrebovala by som niečo spratnejšie. Kočík, ktorý môžem mať po ruke v aute, keby náhodou. Často cestujeme. Vlakom, lietadlom. Žijem v zahraničí, materská je tu len pár týždňov, takze drobček pôjde do jaslí asi v 4mesiacoch.

Takze skutočne niečo ľahké na ovládanie, pohodlné, čo nezaberie veľa miesta. A samozrejme, keďže ide o druhý kočík, tak finančne nie príliš náročný. Starší bude mať 4r v máji, takže už kočík nepotrebuje.

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že nepíšeš, či aj druhý kočík má byť otočný. Ak ho chceš ako druhý skladný model na cestovanie, silno neodporúčam kupovať ďalší otočný model. Sú jednoducho ťažšie a neskladnejšie. A to aj v prípade, že sa jedná o nejaký menší model. Ak vôbec o niečom takom uvažovať, za mňa asi jedine Cybex Eezy S+2.

Cybex Eezy S+²

Z neotočných modelov, ktoré sú dostatočne pohodlné aj pre menšie bábo, by som uviedla asi najskôr Nuna Tavo. Najmenší nie je (ale zato fakt pohodlný aj pre malinké).

Nuna Tavo

Okrem neho z tých menších uvediem určite aj Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Lacnejšiu, no menej priestrannú variáciu Baby Monsters Kuki a GB Qbit+ All-City.

Baby Monsters Kuki

GB Qbit+ All-City

A nakoniec (aby si si ju zapamätala, lebo si myslím, že by ti sadla asi najlepšie) uvediem určite aj Nuna Pepp Next, ktorá by jazdne bola asi mojím favoritom. Super malý kočík a dať môžeš na neho aj autosedačku. V najhoršom prípade aj z druhej ruky je to model zohnateľný.

Nuna Pepp Next

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli