Existuje golfový kočík s letným sedadlom?

Zodpovedané
18. júl 2022

Ahoj,

momentálne máme kočík Joolz Day3 a k nemu aj letné sedadlo. Je to úplne skvelá vec.

Existuje aj nejaký golfový kočík s takýmto typom sedadla?

Na dovolenku sa mi nechce trepať s Joolzom.

Ďakujem

Ahoj,

odvetrávané sedadlo má napríklad kompaktný a zároveň otočný model Cybex Mios 3 (alebo jeho staršie modely). Oceníš u neho krásny dizajn, skladanie jednou rukou do kompaktnej veľkosti a aj veľmi dobré jazdné vlastnosti na svoj typ.

A môže to byť aj Cybex Melio, ktorý má ešte nižšiu hmotnosť (6,2 kg). Nevýhodou je len 15 kg nosnosť, ktorá nemusí stačiť pre väčšie deti.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia