Existuje ľahký, otočný a skladný kočík, ktorý je vhodný na cestovanie?

Zodpovedané
4. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či existuje aj iný kočík ako Valco Baby Snap Ultra Trend, ktorý by spĺňal nasledujúce kritériá:

  • ľahký,
  • skladný,
  • vhodný na cestovanie (ideálne vo veľkosti ako príručná batožina),
  • polohovateľná chrbtová opierka až do úplného ľahu,
  • nie korýtkové sedenie,
  • sedenie aj proti smeru jazdy,
  • veľká predlžovacia strieška,
  • dostatočné vetranie.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

myslím si, že by Ti mohol vyhovovať Cavoe Ideo. Je to cestovný typ kočíka. Prejde aj mestom, ale zázraky na dlažbe od neho nečakaj. Má malé 15 cm kolesá z tvrdenej gumy. Odpruženie je na jeho typ štandardné. Zaujímavý je svojím 360 stupňovým otáčaním sedadla. Je to kočík rozmerov príručnej batožiny, ktorý môžeš za sebou ťahať ako kufor. Dodávaný je s pláštenkou do dažďa, moskytiérou, nánožníkom a cestovným obalom. Výška rodičovskej rukoväte je pevná a nachádza sa vo výške 104 cm. Sedadlo je nižšie položené. Kočík je vhodný pre nízkych rodičov. Jeho dizajn je však prémiový a zaujímavý.

Podobným o čosi väčším modelom je Cybex Eezy S-Twist².

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally