Gb Qbit+ All-City alebo Cybex Eezy S+?

Zodpovedané
7. máj 2019

Ahoj,

prosim, rozhodujem sa medzi tymito dvomi kocikmi. Su dost podobne. Ku ktoremu by si sa priklonila ty?

Dakujem za radu

Ahoj,

oba sú super s množstvom výhod - jedny z najlepších v tejto ultraskladnej kategórii aktuálne na trhu.
Rozhodovala by som sa takto - Cybex Eezy S+ má väčšie kolesá, takže ak potrebuješ prechádzať viac nerovnosťami, možno bude lepšou voľbou.

Gb Qbit+ All-City je takou štýlovejšou voľbou, u ktorej je zasa lepší nákupný košík a mne osobne vyhovuje aj celkové spracovanie. Plus k tomu, že je to úplná novinka a veľa ich nejazdí - na bežné prechádzky, výlety a do auta by som ja asi preferovala ten. Oba sú však super možnosťou.

Cybex Eezy S+

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli