Golfový alebo športový kočík do auta, super spratný, polohovateľný - niečo ako GB Pockit?

Zodpovedané
9. dec 2019

Dobrý deň.

Mám ročného syna a 3ročnú dcérku a hľadám, hlavne teda pre mladšieho, nejaký skladný (športový) kočík do auta (že by sme ho tam mohli mať stále naložený - máme ale malý kufor / Fabia). Len do mesta, obchodov, prípade na mestskú turistiku. Musí byť ale veľmi malý po zložení a nech sa rýchlo nerozhrkoce. Celkom sa mi pozdáva GB Pockit, len nie je polohovatelny do ľahu - syn si ešte rád v kočíku aj pospí.

Existuje niečo podobné kompaktné, s podobným typom skladania, ale polohovateľné? Nejaké tipy prosím?

Vďaka

Ahoj,

z tých do ľahu polohovateľných by som vypichla Baby Jogger City Mini Zip - kvalitný, šikovný a skladný kočík.

Baby Jogger City Mini Zip

Aj GB Qbit+ All-City jednoznačne stojí za myšlienku.

GB Qbit+ All-City

Ďalej by som kuk aj z ultraskladných modelov - napríklad Ergobaby Metro, Easywalker Buggy XS, Cybex Eezy S+ či CBX Etu Plus z tých lacnejších.

Ergobaby Metro

Easywalker Buggy XS

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli