Športový či golfový kočík do 150 eur - niečo malé a šikovné do malého kufra auta, do obchodov...

Zodpovedané
12. nov 2019

Ahoj,

prosím Ťa, mohla by si mi poradiť športový kočík/golfáč do 150€. Kočík potrebujem len na rýchle zloženie do malého auta a presun v obchodoch. Jedinou podmienkou je možnosť opierky do ľahu a veľká strieška. Čiže hladám niečo malé šikovné 🙂

Ďakujem za pomoc

Ahoj,

dosť záleží, ako veľmi malé by “to” malé byť 😉 Začala by som modelmi Kinderkraft Grande LX alebo G-Mini Move či Baby Design Coco, ak stačí bežná veľkosť a rýchle skladanie na plocho.

Kinderkraft Grande LX

G-Mini Move

Baby Design Coco

Cam Curvi Cam Curvi vidím ako dobrý stred - a tam patrí aj taký Espiro Nano. A ak by si niečo ešte menšie a ešte šikovnejšie, Kinderkraft Mini Dot, alebo Indy by boli cenovo dostupnými voľbami.
Alebo potom Brevi Mini Large - zasa z iného súdka (dosť jednoduchý, no špecifický design), ale čo chceš spĺňa.

Cam Curvi

Espiro Nano

Kinderkraft Mini Dot

Kinderkraft Indy

Brevi Mini Large

Jednu vec by som ale rada podotkla. Čím minimalistickejší je športový/golfový kočík, tým menšia býva obvykle aj strieška. Ak chceš niečo super skladné, bude aj strieška skôr menšia. A naopak, ak je strieška priorita, šla by som do tých prvých spomenutých, alebo niečoho podobného (je to dobrý kompromis ľahkosti a skladnosti x striešky a ložnej plochy).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli