Golfový kočík Maclaren Quest - aká je reálna nosnosť, 15 alebo 25 kg?

Zodpovedané
28. okt 2019

Dobry den,

prosim vas viete mi poradit, ako to maju kociky Macleren Quest s kg? Lebo niekde je pisana zataz do 15 kg a niekde 25 kg... niekde na stranke maju napr ze do 15 kg a (Macleren zarucuje zataz do 25 kg). Mam z toho omacku 🤣

Dakujem

Ahoj,

reálna nosnosť Maclaren Quest je 25 kg. To, čo a ako (a ako chaoticky 😉) je uvádzané dosť záleží od normy.

V EÚ je oficiálne 15 kg, a na vyššie treba priplatiť špeciálne testy. Kočík ti ale jednoznačne unesie 25 kg, ktoré sú uvádzanú v mnohých ďalších krajinách.

Maclaren sú celkovo priestranné a dostatočne kvalitné kočíky (najmä čo sa ich typu týka, jednoznačne vedú). Riadila by som sa tými 25 kg.

Maclaren Quest

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli