Nový Gesslein S1 alebo použitý Maclaren Quest? Aký skladný golfový kočík do auta, čo využijem aj pre ďalšie dieťa?

Zodpovedané
23. sep 2020

Ahoj,

moja otázka je jednoduchá - myslíš, že z hľadiska kvality, sklonu na ležanie atď. je lepšie kúpiť nový Gesslein S1 (cca 120e), alebo bazárový Maclaren Quest (cca 70e)? Plánujem užívať ako kočík do auta pre všetky deti, ktoré budem mať, prvé má teraz 7 mesiacov 🙂

Ďakujem.

Ahoj,

dve dobré voľby 😉

Je ťažké si vybrať, ale vždy to nakoniec padá na priority. Ak potrebuješ, aby ten kočík mal toho čo najviac - myslím tým, vyžaduješ/skutočne sa ti zíde väčšia strieška a taká ozaj pohodlnejšia jazda, Maclaren Quest je overenejšou značkou, prepracovanejšou. To je taká voľba, keď chceš, aby aj ten príležitostný ľahší športiak či golfáč bol taký plnohodnotnejší.

Maclaren Quest

<<reviews urls="

Ak by si to nepotrebovala, tak Gesslein S1 by asi bol mojou voľbou skôr. Ani nie tak funkčne či kvalitatívne (aj keď teda funkčný a dobrý je), ale z dvoch ohľadov. Prvý, chceš to na viac detičiek a vtedy sa nový kočík zíde o čosi viac - minimálne prvé dva roky máš záruku, keby niečo. Okrem toho, bazárový kočík na viacročné nosenie a prevážanie, skladanie a rozkladanie v aute - hmm, no materiály už nejakú dobu používaním starli a opotrebúvali sa, a budú ďalej.

Gesslein S1

Každopádne, oba vybrané kočíky sú dobrým nápadom a poslúžia pekne. Ja by som začala tým dopredajovým S1, ak si s jeho dizajnom, zloženým rozmerom a vlastnosťami ok. A keby nie, tak Quest it is 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli