ICoo Acrobat a Hauck Micro - aký je medzi nimi rozdiel?

Zodpovedané
14. jan 2019

Ahoj,
prosim ta mam otazku ohladom tychto kocikov a rozdielov medzi nimi... Je to teda to iste? iCoo je akurat "luxusnejsia" verzia? Nevies, ako sa jazdi s takymto typom kocika, ktory ma vpredu vacsie kolieska?
Dakujem za odpoved 🙂

Ahoj,

mierne rozdiely tam sú, ale sú to prevažne detaily, výbava a spracovanie.

Vo svojej podstate sú Hauck Micro a iCoo Acrobat veľmi podobné s tým, že Acrobat je luxusnejší a “vybavenejší”. Okrem toho dostupný v iných farbách, a to aj konštrukcie. Za zmienku stojí a koženka na rukoväti a madle, ktoré robia kočík praktickejší aj príjemnejší na dotyk.

Hauck Micro

iCoo Acrobat

Čo sa týka jazdy s takýmto kočíkom, má, asi ako všetko, svoje výhody aj nevýhody. Väčšie predné kolesá uľahčujú prejazd nerovnosťami, hrboľmi i dierami v chodníkoch. Nájazd na horšie povrchy je vďaka nim jednoduchší, rovnako ako aj stabilita tohto typu kočíka je na veľmi dobrej úrovni. Čo je však nevýhodou ovládania je, že ťažisko je trochu zmenené a pri vychádzaní na obrubník to pocítiš asi najviac. Budeš pri tom totiž musieť zabrať rukami o niečo viac.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli