Je Cybex Eezy S+ s väčšími kolesami dobrý výber pre dvojročného syna?

Zodpovedané
6. mar 2019

Ahoj,

zhaname kocik pre dvojrocneho syna s vyssou nosnostou, ale nejaky lahsi. Chceme ho v nom vozit, aj ked uz nie kazdy den. Hlavne potrebujeme skladny a malicky po zlozeni, nakolko mam maly kufor auta... a kolieska, tie by mali byt vacsie 🙂 Uvazujeme nad kocikom Cybex Eezy S Plus hlavne pre jeho rozmery po zlozeni a kolesa... Potrebujeme poradit 🙂

Dakujem

Ahoj!

Cybex Eezy S+ pre potreby, ktoré opisuješ - teda občasné vozenie, nie dlhé a brutálne náročné trasy, nutnosť kompaktného skladania, nízkej váhy kvôli cestovaniu autom a malému kufru - je podľa mňa úplne super voľbou. Ja si myslím, že lepšie to už veľmi nebude.

Cybex Eezy S+

Pozrieť môžte aj na Baby Jogger City Mini Zip (má síce menšie kolieska, ale dobrej kvality), GB Qbit+ alebo Easywalker Buggy XS, ale mám taký pocit, že Eezy S+ to nakonec aj tak vyhrá 😉

Baby Jogger City Mini Zip

GB Qbit+ All-Terrain

Easywalker Buggy XS

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli