Je kočík Babystyle Oyster 2 vhodný pre júlové dieťa?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kočíka Babystyle Oyster 2.

Je kočík Babystyle Oyster 2 City Bronze 2016 vhodný pre júlové dieťa?

Hlboká vanička je menšia, tak je predpoklad, že v zime už bude malá pre bábo s fusakom.

Je športová časť využiteľná?

Dostala som možnosť kúpiť tento kočík od ruky v dobrom stave a do kvalitného nového športového kočíka by som radšej investovala.

Je to dobrá voľba, alebo mám radšej kúpiť novšiu dvojkombináciu?

Ďakujem

Ahoj,

Babystyle Oyster 2 má hlbokú vaničku menšiu, takže veľmi záleží na tom ako porastie dieťa. Je dobré si aj uvedomiť v akom teréne sa budeš pohybovať a či Ti bude vyhovovať, pretože je to skôr mestský model. Pokiaľ nie si náročná a chceš hlavne ušetriť, tak by stačiť mohol s tým, že neskôr investuješ do kvalitnejšieho a priestrannejšieho športiaku.

Ja osobne by som do neho najskôr nešla kvôli jazdným vlastnostiam, penovým kolesám a aj menším rozmerom vaničky i športiaku. Tým, že je to už starší model a novší Oyster 3 vychytal jeho nedostatky, tak sa bojím, že bude aj horšie predajný.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia