Je lepšie kúpiť si hneď športový kočík a dokúpiť k nemu vaničku?

Zodpovedané
12. apr 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom výberu kočíka. Termín mám 8.9.2022. Pozerala som dvojkombináciu Roan Bass Next. Začalo ma však odrádzať, že má väčšiu konštrukciu a športová časť sa nedá zložit spolu naraz so sedaciu častou. Musí sa to rozložiť.

Bývame na západe a budeme často chodiť na východ za rodinou, tak potrebujeme nejaký spratný kočík, ktorý sa ľahko zmestí aj do menšieho kufra auta, ktoré máme maličké.

Je lepšie kúpiť si rovno športový kočík, ktorý sa ľahšie a celý skladá a dokúpiť k nemu vaničku?

Ďakujem

Ahoj,

za mňa rozhodne áno! 🙂 Momentálne je čoraz viac v obľube kupovať samostatne športový kočík, ktorý je podľa našich predstáv a k nemu hlbokú vaničku. Ja to len odporúčam.

Prečítaj si túto otázku z poradne, kde som na podobnú otázku odpovedala. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe.

Konkrétne odporúčam tieto modely.

Obidva majú nízku hmotnosť (okolo 11,5 kg) a aj kompaktné rozmery po zložení. Hlboká vanička je dostatočne priestranná a športový sedák zložíš spolu s konštrukciou v oboch smeroch. Samozrejmosťou je aj polohovanie do úplného ľahu s nastaviteľnou opierkou nôh a celkovo jednoduchá manipulácia.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia