Je možné kúpiť na športovú časť kočíka Nuna Demi Grow nový poťah?

Zodpovedané
3. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom poťahu na kočík.

Je možné kúpiť na športovú časť kočíka Nuna Demi Grow nový poťah?

Alebo je jediná možnosť kúpiť celú konštrukciu aj s poťahom?

Ďakujem

Ahoj,

zisťovala som vo viacerých predajniach na nete a bohužiaľ všade som dostala odpoveď, že poťah sa samostatne nedá kúpiť. 😔

No nezavrhujem, že možno niekde ho predávajú aj ako náhradný diel. Skús v predajni, kde si kupovala kočík.

Nuna Demi Grow

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally