Má kočík Nuna Tavo rovnaký typ kolies ako Nuna Demi Grow?

Zodpovedané
15. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíkai Nuna Tavo.

Má kočík Nuna Tavo rovnaký typ kolies ako Nuna Demi Grow?

Prechádzam z Demi Grow a však na Tavo sa mi zdajú pri bazárových kolesá dosť opotrebované.

Ďakujem

Ahoj,

typom použitého materiálu sú kolesá rovnaké, čiže nenafukovacie umelé plnené penou. A priemerom sú tiež veľmi podobné.

Odlišujú sa typom použitého odpruženia.

Nuna Tavo má pružinové (môžeš počuť vŕzganie) a Nuna Demi Grow má mechanické (tiché no za to citeľné pri jazde).

Nuna Tavo

Nuna Demi Grow

Vieš záleží ako sa predchádzajúci majitelia starali a po akom teréne chodili. Penové kolesá sa na horšom teréne rýchlejšie opotrebujú (štrk).

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally