Je športový kočík Petite&Mars dobrá voľba?

Zodpovedané
13. aug 2021

Ahoj,

dcérka má 6 mesiacov a už jej je tesná vanička. Prešli sme do športovej časti z trojkombinácie.

Začala som ale pozerať už len športiak Petite&Mars.

Je to dobrá voľba?

Požiadavky sú polohovanie do ľahu aj poloľahu, aby zvládol prejsť aj trochu terén a mal predĺženú striešku.

Ďakujem

Ahoj,

Petite&Mars, má v svojom portfóliu radu kvalitných, cenovo dostupných mestských kočíkov pre nenáročných rodičov. Väčšina ich modelov má menšie gumové kolesá, kde pri jazde po teréne sú citeľné nerovnosti.

Ak by som sa ja rozhodovala pre Petite&Mars, tak určite by som siahla po modely Petite&Mars Rover, pre jeho väčšie gélové kolesá a robustnejšiu konštrukciu. Tento model z ich portfólia je stavaný aj na terén a má vyššiu nosnosť dieťaťa a nie je ťažký, čo je top. Za nevýhodu považujem skladnosť a aj kratšie a slabšie športové sedenie. Ak ho ale plánuješ využívať iba do určitého veku nenechaj sa odradiť.

Petite&Mars Rover

Ako alternatívu by som ti ponúkla Joie Versatrax, čo považujem za trocha praktickejšiu možnosť, teda čo sa týka priestrannejšieho sedadla a aj nárazy tlmiaca, odpružená konštrukcia vybavená kolesami s penou plnenými pneumatikami, s ktorými defekt nehrozí. Cenovo sú porovnateľné.

Joie Versatrax

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally