Ktory športový kočík značky Petite&Mars zvládne aj sneh, má predĺženú striešku a nastaviteľnú rukoväť?

Zodpovedané
19. máj 2022

Ahoj,

páčia sa mi kočíky Petite&Mars.

Moje požiadavky na kočík:

  • do terénu, aby nebol problém aj v zime v snehu,
  • predĺžená strieška,
  • polohovanie,
  • nastaviteľná rukoväť.

Ktorý z kočíkov Petite&Mars spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

najlepšie jazdné vlastnosti v teréne má jednoznačne Petite&Mars Street+ Air. Je to vďaka veľkým nafukovacím kolesám. Poteší pri ňom ďalej aj dlhá strieška s náhľadovým okienkom, priestranný nákupný košík, nastaviteľná rukoväť aj priestranné sedenie, ktoré dokážeš napolohovať do úplného ľahu.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia