Je X-Lander X-Double praktický na zimu?

Zodpovedané
19. apr 2022

Ahoj,

máš skúsenosti s tým, či sa do kočíka X-Lander X-Double, konkrétne do vaničky (X-nest) zmestí treba polročné dieťa v zime?

Dieťa s kombinézou a aj fusakom.

Alebo je tento kočík nepraktický na zimu?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

vnútorné rozmery vaničky sú 75 x 27 cm. To nie je veľa, ale to je všeobecne problém všetkých dvojkočíkov. Ak ste s partnerom vysokí, tak je predpoklad, že aj dieťa bude veľké a do vaničky sa skutočne nezmestí s fusakom. Našťastie má možnosť úplného ľahu, takže nebude problém dať ešte nesediace dieťa do športiaku.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia